Онлайнові майстерки «Етикет службового листування»

2 жовтня 2023 року кафедрою іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту було розпочато серію майстерок з ділової української мови у межах заходу наукового гуртка «СіЧ». Сьогодні спілкувалися зі здобувачами другого курсу на тему «Службове листування як форма сучасної ділової комунікації». Загалом програма передбачає 5 практичних майстерок і спрямована на формування в здобувачів освіти необхідного рівня знань з культури ділового листування, мовної грамотності, комунікативної компетентності й практичних навичок щодо укладання ділових листів.

Запрошуємо всіх охочих приєднуватися до наших майстерок! Дбаймо разом про чистоту нашої мови й наближаймо нашу ПЕРЕМОГУ!

Модераторка заходу – Наталія Діденко, канд. пед. наук, доцент кафедри іноземних мов.