День української писемності і мови

9 листопада 2022 року члени наукового студентського гуртка « Слово і час» провели заходи до вшанування Дня української писемності і мови. Надзвичайно змістовними виявилися інтерактивна гра «Мовний лабіринт» та онлайнова зустріч на тему «Мова – коштовний скарб народу».

Студенти (Павленко Ілля, Онацько Максим, Зігун Ірина, Величко Вікторія) виступили з доповідями-презентаціями на теми: «Українська мова: крізь терни тисячоліть», «Заборони й обмеження української мови», «Проблеми функціонування й розвитку сучасної української літературної мови», «Суржик української мови» . Прозвучали поезії Л. Костенко, Т. Шевченка, В. Симоненка у виконанні Корзун Вікторії та Онацько Максима. Дякуємо студентам за незабутню атмосферу свята, єднання, піднесення національного духу, сили слова!

Відзначення Дня української мови в умовах війни набуває нових сенсів і значень. Спільнота студентів і викладачів гостро розуміє значення слова у державотворчих процесах і на полі битви! Мова є основою нації, тим провідником, що вирізняє нас з-поміж інших націй, що надихає і наближає до ПЕРЕМОГИ!

Модераторка заходів – Наталія Діденко, канд. пед. наук, доцент кафедри іноземних мов.