Зустріч з провідним науковим співробітником лабораторії організаційної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України Оксаною Креденцер

16 жовтня 2023 року за ініціативи доцента кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних дисциплін Черушевої Г.Б. в рамках вивчення курсу «Психологія управління» магістранти освітніх програм «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Прикладна статистика та бізнес аналітика»,  «Облік, аудит та опадаткування»  зустрілися з доктором психологічних наук, професором, провідним науковим співробітником лабораторії організаційної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України Оксаною Креденцер.

Оксана Валеріївна Креденцер започаткувала та активно досліджує інноваційний напрям з психології внутрішньоорганізаційного підприємництва. Предметом розмови була актуальна проблема психології управління «Формування управлінської команди.

Творчу дискусію викликало питання типології ролей та їх розподілу в команді. Лекторка запропонувала студентам пройти тест Белбіна «Ролі в команді».

Дякуємо Оксані Валеріївні за змістовну інформацію та можливість познайомити управлінців із особливостями командної роботи!