Зустріч студентів НАСОА з Головою Державної служби статистики України – Вернером І. Є.

Зустріч студентів НАСОА з Головою Державної служби статистики України – Вернером І. Є.

Сьогодні, в рамках вивчення дисциплін “Імплементація адміністративних даних в офіційну статистику” та “Вступ до Big Data”, студенти обліково-статистичного та фінансово-економічного факультетів НАСОА, а також професорсько-викладацький склад зустрілися з кандидатом технічних наук, Головою Державної служби статистики України Ігорем Євгенійовичем Вернером.

Під час зустрічі Ігор Євгенійович розповів про виклики, які наразі постали перед офіційною статистикою, про Закон України “Про офіційну статистику”, зауваживши при цьому на ключових його новаціях.

Окрему увагу Голова Держстату звернув на цифрову трансформацію державної статистичної діяльності, зокрема представивши перед аудиторією своєрідний алгоритм первинних даних, їх обробки і безпосередньо поширення офіційної державної статистичної інформації.

В рамках лекції Ігор Євгенійович представив ІССВ “Сигма” та детально розповів про виробництво офіційної статистики.

Також Вернер І. Є. зупинився на нових джерелах даних, тим самим визначивши вектор подальших зустрічей зі студентами НАСОА.

Академія дуже вдячна Ігорю Євгенійовичу за корисну та інформативну лекцію!

Модератор зустрічі – Горобець О.О., кандидат економічних наук, доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці НАСОА.