Вплив сучасних лінгвістичних технологій на розвиток суспільства

За ініціативи Українського мовно-інформаційного фонду НАН України 27 жовтня (середа) 2021 року відбулася студентська науково-практична конференція «Вплив сучасних лінгвістичних технологій на розвиток суспільства» у формі вебінару. Серед співорганізаторів заходу – кафедра економіко-математичних дисциплін та IT НАСОА.

Подія відбулася у рамках поширення Всеукраїнського лінгвістичного діалогу: співпраця УМІФ та закладів освіти.

Український мовно-інформаційний фонд НАНУ є постійним партнером кафедри економіко-математичних дисциплін та IT НАСОА, зокрема, є базою практики для студентів різних курсів освітньої програми «ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА» та «ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА».

Учасники вебінару: науковці, викладачі, вчителі, аспіранти, докторанти, студенти.

Тематичні панелі конференції були присвячені цифровим технологіям та явищам у суспільстві, соціальній та культурній сферах.

Від НАСОА та Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА взяли активну участь та зробили доповіді:

1. Єршова Ольга Леонідівна, к.е.н., доцент. завідувач кафедри економіко-математичних дисциплін та IT НАСОА – Цифрові двійники;
  2. Ставицький Олександр Вікторович, к.е.н., доцент кафедри економіко-математичних дисциплін та IT НАСОА – Цифровізація: проект безпечне місто;
  3. Семченко Анастасія Михайлівна, студентка НАСОА – Оцифрування бібліотечних та музейних фондів;
  4. Світко Анастасія Владиславівна, студентка НАСОА – Професії майбутнього;
  5. Трембовецька Єлизавета Сергіївна, студентка НАСОА – Цифрова валюта;
  6. Петрів Юліана Володимирівна, студентка НАСОА – Цифровізація економіки;
  7. Краснова Тетяна Олексіївна, студентка НАСОА – Цифровізація в охороні здоров‘я;
  8. Макаренко Анастасія Миколаївна, студентка НАСОА – Цифровізація освіти;
  9. Санак Богдан Валерійович, студент НАСОА – Містам потрібен безкоштовний Wi-Fi;
  10. Донченко Ілля Олександрович, студент ФКБА НАСОА – Цифровізація України;
  11. Шпаченко Микола Валерійович, студент ФКБА НАСОА – Цифровізація освітніх послуг.

Студенти ділилися набутими знаннями та власними думками про цифрову валюту, цифровізацію України, освітніх послуг, економіки та охорони здоров’я, представили пропозиції щодо безкоштовного Wi-Fi для великих міст.

Доповіді студентів НАСОА та Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА потрапили до ТОП 3 найкращих з отриманням нагороди:

• 2 місце – Світко Анастасія Владиславівна, студентка НАСОА, науковий керівник Ставицький Олександр.
  • 3 місце – Шпаченко Микола Валерійович, студент ФКБА НАСОА, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення, науковий керівник Ставицький Олександр.

Дякуємо за доповіді!

Вітаємо студентів із дебютними виступами та перемогами!