Відбулася лекція-презентація компанії KPMG

14 березня 2017 року відбулася лекція-презентація компанії KPMG зі студентами НАСОА «Кар’єра точно в ціль».

KPMG International – одна з найбільших у світі мереж, що надають професійні послуги з аудиту, та одна з аудиторських компаній Великої четвірки, до якої входять також Deloitte Touche Tohmatsu Limited, Ernst & Young Global Limited та PricewaterhouseCoopers.

Студенти отримали інформацію про структуру, обсяги та перелік послуг, які надає компанія, дізналися про наявність вакансій та вимоги до кваліфікації претендентів.

У процесі зустрічі співробітниками КPMG були надані практичні рекомендації як зробити своє резюме привабливим для роботодавців, ефективно підготуватися до співбесіди, дізнатися про кар’єрні та освітні можливості в КPMG та правильно обрати свій кар’єрний шлях.

Представники КPMG надали пропозиції студентам Академії про можливості їх працевлаштування у компанії.

У рамках розвитку партнерських відносин відбулося обговорення шляхів подальшого співробітництва між КPMG та Академією, зокрема проведення в освітніх лекцій, семінарів, тренінгів та бізнес ігор, залучення студентів до програм стажування у компанії та підготовці випускників НАСОА у відповідності до вимог КPMG.