Цікава та корисна зустріч із шеф-редактором газети «Все про бухгалтерський облік»

Цікава та корисна зустріч із шеф-редактором газети «Все про бухгалтерський облік»

28 листопада 2016 року в межах науково-дослідної роботи кафедри бухгалтерського обліку відбулася цікава та корисна зустріч студентів, магістрантів та викладачів факультету обліку та аудиту НАСОА з шеф-редактором Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік», Олександром Георгійовичем Степовим. Його виступ на тему: «Пошуки роботи: поради потенційного роботодавця» супроводжувався показом слайдів, що доречно доповнювали цікаву розповідь фахівця-практика.

Присутні почули багато корисного: про роль і поєднання фрілансеру – «шляхетного самурая» Інтернету та його переваги (репутація та відповідальність); як правильно скласти резюме, зокрема звернута увагу (на індивідуальність,безпомилковість та лаконічність, акцент на результат, хобі, громадську діяльність), все це – дозволить сформувати більш точну думку про кандидата.
Лектор запропонував студентам пройти пробні тестування, які проводять роботодавці при співбесіді по прийому на роботу. Це тести за методикою Елерса, Айзенка, Холанда, Люшера, за допомогою їх, визначаються відповідні одержані професійні знання та навички студентів – випускників.

Олександр Георгійович Степовий зосередив увагу студентів, що досягнення високого рівня майстерності в складних видах діяльності неможливе без певного обсягу практики. Кожний фініш – старт!

Цікавим доповненням до теми «Пошуки роботи: поради потенційного роботодавця» був подарований студентам тираж (200 примірників) видання «Зручний посібник для підготовки дипломних, курсових і рефератів з бухгалтерського обліку», як добірка корисних публікацій. Степовий О.Г. відповів на чимало запитань, які ставили присутні.

Висловлюємо щиру вдячність шеф-редактору Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік», Олександру Георгійовичу Степовому за цікаву, змістовну та перспективну зустріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *