Студенти Академії відвідали Національний музей «Чорнобиль»

26 квітня виповнилося 32 роки з моменту трагічної аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

У 1986 році сталася найбільша в історії світової атомної енергетики техногенна катастрофа.

Тієї суботньої ночі в 1:23:47 на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний вибух. Після аварії реактора вогонь вирував на станції 10 днів, заражаючи величезною кількістю радіоактивних частинок навколишнє середовище. В радіусі 30-кілометрової зони від станції були евакуйовані понад 115 тис. осіб. У ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС брали участь більше півмільйона людей.

Студенти Академії пройшли символічною Чорнобильською дорогою, що веде до сумних сторінок історії України, над якими нещодавно відкрилася завіса таємності. Маємо усвідомлювати масштаби чорнобильської аварії, осмислити уроки трагедії, не дати можливості забути ці уроки! Пам’ять про трагедію має стати застереженням поколінням наступного тисячоліття!