Digital World Seminar Ukraine 2018: New Technologies Overview

Digital World Seminar Ukraine 2018: New Technologies Overview

Викладачі кафедри економічної кібернетики та математичних методів взяли участь у серії воркшопів від міжнародних спікерів: спеціалістів з IBM (США), NIKE (офіс у ОАЕ), Alsago Innovation Platform (Канада).

Експертну підтримку забезпечувала Київська школа економіки у співпраці з Integrated Technology Laboratory (Intela) (США).

Учасники мали змогу ознайомитись з досвідом і реальними кейсами міжнародних компаній та поспілкуватись з лідерами у світі AI & Data Science. Кожен день був присвячений одній з провідних галузей бізнесу: фінансам, торгівлі, телекомунікаціям, логістиці, транспорту тощо.

Українську розробку для освітньої галузі – інформаційний проект для студентів «Study Pass», що ґрунтується на технології blockchain, – було представлено заступником Міністра освіти і науки України Романом Гребою та головою громадської ради при державному агенстві е-Урядування, головою ГО «е-Україна» Єгором Стефановичем.

Викладачам Академії надали можливість безкоштовного доступу до унікальних програмних продуктів на платформі IBM cloud space, які будуть використовуватися при підготовці фахівців з економічної кібернетики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *