Студентська наукова конференція “The Use of Terminological Vocabulary in the Language of Professional Communication”

30 березня 2021 року відбулася щорічна англомовна студентська наукова конференція “The Use of Terminological Vocabulary in the Language of Professional Communication”, яку організовано кафедрою іноземних мов та проведено у форматі «онлайн».

У конференції взяли участь студенти обліково-статистичного та фінансово-економічного факультетів і представили цікаві та інформативні доповіді-презентації про сучасний стан економічного розвитку країн; видатних особистостей, які стали лідерами в бізнесі, економіці та політиці; становлення найуспішніших у світі компаній; характеристику певних видів підприємницької діяльності тощо.

Суспільство ХХІ століття і виклики сьогодення явно демонструють, наскільки важливо мати soft skills, тобто навички, від яких залежить успіх і професіоналізм будь-якою людини. Наприклад, фактчекінг – навичка нової реальності дозволяє оперативно знаходити відповіді та вирішувати проблеми. Дійсно, необхідно вміти збирати інформацію, відбирати та аналізувати її, давати правильну інтерпретацію, вміти створювати якісні презентації, щоб ефективно виступати, доводити свою думку і навіть переконувати через екран монітора. І наші студенти довели, що вони вчаться та  розвивають такі необхідні навички.

Модератором заходу виступила ст. викладач І.В. Стогній. Учасників конференції привітали  декан фінансово-економічного факультету, канд. економ. наук, доцент В.В. Пархоменко, завідувач кафедри іноземних мов, канд. філол. наук, доцент М.М. Горюнова, викладачі кафедри іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту та побажали подальших успіхів у навчанні.

До зустрічі у наступному році!