Студенти Академії відвідали театр

Студенти першого курсу групи 19.04 фінансово-економічного факультету Національної академії статистики, обліку та аудиту добре знають, що навчання – це дуже кропітка праця, яка вимагає постійного всебічного, у тому числі і культурного розвитку. Тому долучилися до мистецтва і завітали разом з куратором д.е.н., професором кафедри фінансів, банківської справи та страхування Мельничук Н.Ю. до Київського театру «Срібний острів» на прем’єрний спектакль «Кайдашева сім’я». Це хореографічне сказання видатного українського класика Івана Нечуй-Левицького всіх здивувало незвичайним та глибоким розкриттям змісту.

Блискуча хореографія, рухи та пластика артистів прикували погляди глядачів. Цей вечір подарував масу незабутніх вражень та не залишив байдужими студентів. Нетерпляче чекаємо на наступну зустріч з мистецтвом!