Результати першої спартакіади «Захисник Вітчизни»

З метою популяризації здорового способу життя у студентських колективах, сприяння розвитку фізичної культури і спорту відділом сім’ї, молоді та спорту Шевченківської райдержадміністрації в місті Києві було проведено першу Спартакіаду студентської молоді з прикладних видів спорту «Захисник Вітчизни» серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації, де прийняли участь студенти нашої Академії.

Спартакіада включала в себе наступні види змагань:

• Кульова стрільба
  • Міні-футбол
  • Волейбол
  • Плавання
  • Шахи
  • Шашки
  • Військово-прикладне єдиноборство

Студентам та представникам кафедри фізичного виховання нашої Академії вдалося здобути призові місця, зокрема в наступних видах:

• ІІ командне місце у змаганнях з кульової стрільби;
  • ІІ командне місце у змаганнях з волейболу;
  • ІІІ командне місце у змаганнях з футболу;
  • ІІІ командне місце у змаганнях з шашок.

У результаті проведеної першої Спартакіади студентської молоді з прикладних видів спорту «Захисник Вітчизни» серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації Національна академія статистики, обліку та аудиту посіла призове ІІІ місце в загальному заліку.

Учасники змагань були нагороджені грамотами і кубком за зайняте ІІІ місце у Спартакіаді.

Студентам нашої Академії бажаємо ще не раз побувати на вершині Олімпу, міцного здоров`я і успіхів у всіх починаннях.