Радіодиктант 2017

9 листопада 2017 року у День писемності і мови сімнадцятий раз Україна писала радіодиктант національної єдності.

Девіз цьогорічного диктанту:

Нас багато, ми – різні, але нас об’єднує мова.

Раніше радіодиктант сприймався як перевірка знань. А зараз – це мовне свято, це багатотисячний флешмоб, до якого долучилися і студенти нашої Академії, щоб одержати позитив, відчути себе справжніми українцями.

Головне те, що численний мовний флешмоб єднає усіх людей по всій Україні. День писемності і мови – це ще і день єдності любові до рідної мови.

Любіть Україну – краплиночку раю!
Любіть її мову чудову, благаю!
До вас я звертаюсь, нове покоління,
Ви – наше майбутнє.

Краще не скажеш за нашого Тараса Шевченка.

У цей день студенти НАСОА Луговська Альона (МЗД-2), Павлик Ольга (ОАд-2), Гербут Олена (МЗД-2) взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Мова і культура як форми людського буття і свідомості нації», який проходив у Національному авіаційному університеті. Дівчата успішно виступили з доповідями і одержали сертифікати (науковий керівник З.Д. Варавкіна).

Серед студентів І-их та ІІ-их курсів усіх факультетів було проведено мовні вікторини та конкурси.