Прощавай зима – весна прийшла!

НАСОА святкує Масляну

Масляна – веселе свято прощання із зимою та зустрічі весни, як початку нового життя. Традиційно в Академії це свято проводиться в четвер (бо саме в «Четвер – розгуляй» у давнину проводилися масові гуляння).

Святкування відбувалося на подвір’ї НАСОА, де наші найкращі читці Черненька Вікторія та Войтюк Олексій закликали весну, читали вірші, розказували про традиції Масляної.

Усіх студентів та викладачів привітав ректор Академії Олександр Григорович Осауленко.

Оскільки символом свята є млинці, студенти та викладачі, декани усіх факультетів пекли млинці з різними начинками, прикрасивши їх для презентації.

Та найкраще приготувалися студенти економіко-статистичного факультету: Балашевич Анастасія ( методист кафедри ІСІТ), Музиченко Марія (МЗЕД-2), Сук Юлія (ЕК-3), Андріуца Ірина (ПС-3), Вишкварко Ірина (МЗЕД-3). Вони представили оригінальні композиції з млинців: «Будиночок взимку», «Букет з троянд», «Млинцева мавпочка», «Метелики».

Весняне дійство закінчилося смакуванням млинцями та гарячим чаєм.

Усі присутні були задоволені святом!