Програма академічної мобільності Erasmus+ (Рієка)

В рамках реалізації програми академічної мобільності Erasmus+ K107 між Національною академією статистики, обліку та аудиту та Університетом PAR (м. Рієка, Хорватія), начальник відділу міжнародного співробітництва доцент Журавльов О.В. відвідав Рієку з 28 по 31 березня.

Під час візиту доц. Журавльов О.В. провів зустріч з керівництвом університету PAR, було обговорено шляхи подальшого співробітництва, а саме розширення кількості місць для академічної мобільності студентів та викладачів, сумісна участь навчальних закладів в проекті Capacity Building in the field of Higher Education.

Також доц. Журавльова О.В. було запрошено до участі у панельній дискусії конференції PAR International Leadership Conference (PILC) (Міжнародна конференція з лідерства PAR), де зокрема була презентація про Академію.