Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Прикладної статистики»

11-13 квітня 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Прикладної статистики».

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Національну академію статистики, обліку та аудиту було визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Прикладної статистики».

Учасниками олімпіади цього року стали 24 студенти – представники 9 вищих навчальних закладів.

До складу журі увійшли провідні науково-педагогічні працівники НАСОА, вчені наукових установ Національної академії наук України, науково-педагогічні працівники споріднених кафедр, факультетів інших вищих навчальних закладів України.

У перший день команди вищих навчальних закладів презентували поза конкурсне домашнє завдання – доповіді на тему «Статистика – дзеркало економіки».

Викладачами кафедри статистики НАСОА були розроблені кросворд на володіння статистичною термінологією та три завдання логічно-розрахункового характеру, при виконанні яких студенти змогли проявити свої знання з «Прикладної статистики».

За результатами виконання конкурсних завдань журі визначили 3 переможця.

• Перше місце – Авраменко Надія Федорівна (Національна академія статистики, обліку та аудиту).
  • Друге місце – Шамайда Дар’я Максимівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
  • Третє місце – Кузьменко Лоліта Віталіївна (ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»).

Крім того, студенти отримали дипломи в номінаціях «за оригінальність розв’язку», «за нестандартне мислення», «за вдале використання статистичної методології», «за креативний підхід», «за знання статистичної термінології».

Сподіваємось, що проведена Всеукраїнська студентська олімпіада сприятиме зростанню числа зацікавлених статистикою студентів і надасть новий імпульс до розвитку студентської науки.