Практичні заняття кафедри фінансів

В Національній академії статистики, обліку та аудиту кафедрою фінансів для студентів старших курсів на постійній основі організовано виїзні практичні заняття.

Заняття проводяться на базі та фахівцями провідних державних установ України. Метою таких занять є закріплення та поглиблення знань, які студенти отримали, вивчаючи дисципліни кафедри протягом 4-5 курсів.

Так закріплення теоретичних основ з дисциплін «Бюджетна система» та «Бюджетний менеджмент» відбувається у Верховній Раді України. На базі Кабінету Міністрів України практичні заняття проводяться з дисципліни «Управління державними фінансами». Вивчення курсу «Центральний банк та грошово-кредитна політика» поглиблюється на базі Національного банку України.

Зокрема, в лютому 2016 року було проведено практичне заняття для студентів четвертого курсу з дисципліни «Бюджетна система» на базі Верховної Ради України.