Перемога, свята перемога!

Напередодні Дня Перемоги в Академії було проведено літературно-музичну композицію «Перемога, Свята Перемога».

8 травня – день смутку і печалі,
9 травня –… і пам’ять ожива.

Пам’ять жива… Вона живе у старих світлинах і пожовклих листах, у воєнних фільмах і піснях.
Це живе дихання пам’яті учасники та глядачі музичної композиції відчули, слухаючи та співаючи пісні воєнних років, переглядаючи уривки воєнних хронік.

Проникливо звучали пісні у виконанні декана фінансового факультету Пархоменко В.В. («До свидания, мальчики») та завідувача навчальною частиною Серби Д.М. («Высота»). З великим почуттям ліризму прочитала вірш «Мой милый, если б не было войны…» старший викладач кафедри сучасних європейських мов Стогній І.В.

Найпопулярніші пісні воєнних років виконували студенти фінансового факультету і факультету обліку та аудиту: Майструк Юлія, Одесюк Інна, Псурцева Вікторія.

Вперше на студентській сцені виступив гурт «Бутимир», учасницею якого є студентка І курсу Самарська Альона. У виконанні гурту прозвучали українські народні пісні.

Літературно-музичну композицію вели випускник Академії Синяков Андрій та студентка V курсу Коляда Анна. Дебютували у ролі ведучих і першокурсники Чухно Євгенія та Сметана Влад.
Ми пам’ятаємо, чого коштувала перемога у Другій світовій війні, і знаємо, наскільки важливим є мир в усьому світі.

Ми хочемо без воєн жити!
Ми щастя хочем на землі!