Молодіжний форум «Крок до взаємодії»

28 вересня 2017 року представники студентського парламенту Національної академії статистики, обліку та аудиту відвідали молодіжний форум «Крок до взаємодії» в Колоній залі Київської міської державної адміністрації.

В роботі конференції прийняли участь: Дідук Владислав, Коляда Анна, Панасюк Альона, Столярова Маргарита та Сметана Владислав.

З вітальним словом виступив Резніков Олексій Юрійович – заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

Молодіжна спільнота міста Києва мала можливість ознайомитись з різними напрямками співпраці зі структурними підрозділами КМДА.

Також представники органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів м.Києва плідно спілкувалися із представниками Фонда Ганса Зейделя в Україні та депутатами Молодіжного парламенту Кіровоградської області.

Найзапеклішими були дебати, присвячені розробці можливих варіантів молодіжної платформи взаємодії із органами місцевого самоврядування. Усі учасники заходу дійшли до висновку: владі потрібен плідний діалог із молоддю – молоді потрібен молодіжний дорадчий орган!