Круглий стіл «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра»

І ВОЗВЕЛИЧИМО НА ДИВО
І РОЗУМ НАШ,
І НАШУ МОВУ!

IV Міжнародний симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Круглий стіл «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра».

У межах IV Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» 18 березня 2020 року кафедра української мови та культури Національного авіаційного університету провела Круглий стіл молодих учених, аспірантів, студентів «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра». Активними учасниками цього заходу були студенти Національної академії статистики, обліку та аудиту: Герасик Анна – студентка першого курсу фінансово-економічного факультету ( доповідь «Образність звертань у поетичних творах Тараса Шевченка») та Вараксова Анна – студентка першого курсу обліково-статистичного факультету ( доповідь «Крилаті вислови у творчому доробку Тараса Шевченка»).

Молоді вчені, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів України говорили про актуальні питання, пов’язані з особливостями сучасної інтерпретації постаті і творчості Шевченка, про мовну специфіку творів  поета. Проведення такого заходу є дієвим чинником для створення умов активізації студентів, набуття та обмін досвідом між молодими науковцями вищих навчальних закладів. Наприкінці учасники Круглого столу прослухали емоційне декламування студенткою НАСОА Вараксовою Анною поезій  Тараса Шевченка.

Щиро дякуємо за організацію і проведення заходу.

Керівник науково-студентського  філологічного гуртка «СіЧ» (Слово і Час)
З.Д.Варавкіна.