Графік поселення у гуртожиток – 2022

Для студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту:

• 26 серпня 2022 р. з 9:00 до 17:00 поселення студентів 2 та 3 курсу.
  • 29-31 серпня 2022 р. з 9.00 до 17.00 поселення студентів 4 курсу та студентів 1-2 курсів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Про терміни поселення студентів, які вступили до Національної академії статистики, обліку та аудиту у 2022 році на 1 курс першого (бакалаврського) рівня вищої освіти буде повідомлено пізніше.

До уваги студентів, які поселяються у гуртожиток Національної академії статистики, обліку та аудиту!

При собі потрібно мати:

• копію паспорта та копію довідки про присвоєнні РНОКПП (за наявності паспорта громадянина України старого зразку);
  • довідку про результати флюорографії;
  • довідку про щеплення;
  • 2 фотографії 3х4 для оформлення перепустки.

Студенти чоловічої статі:

• за наявності паспорта громадянина України старого зразку (у формі книжечки) прибувають з відміткою в паспорті про зняття з місця реєстрації, студенти які мають паспорт в формі ID-карти повинні мати при собі довідку про зняття з місця реєстрації Ф-16;
  • приписне свідоцтво з відміткою про зняття з військового обліку за попереднім місцем проживанням.

Порядок поселення

1. Заповнити та підписати заяву на поселення та договір на проживання у гуртожитку (у приймальній комісії, ауд. 201).
  2. Студентам, які вже проживали в гуртожитку, зробити відмітку в бухгалтерії про відсутність заборгованості по оплаті за навчання та проживання у гуртожитку та завізувати заяву в деканаті. Студентам, які вступили на навчання у 2022 році, візувати заяву в бухгалтерії не потрібно.
  3. Поселитися у гуртожиток.