Екскурсія в ІТ-компанію SoftServe

15 березня 2024 року здобувачами рівня вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти першого року навчання спеціальності «Комп’ютерні науки» Національної академії статистики, обліку і аудиту та здобувачами освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Фахового коледжу бізнесу та аналітики, було проведено екскурсію в ІТ-компанію SoftServe.

Модератор зустрічі: к.е.н., доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Ставицький Олександр Вікторович.

Сучасний світ переповнений технологіями, які змінюють наше сприйняття реальності та спосіб взаємодії з нею.

Інформаційні технології проникають у всі сфери життя, революціонізуючи їх та вносячи значні зміни. Саме тому відвідування ІТ-компаній, де студенти можуть на власному досвіді побачити, як працюють інноваційні проекти та спілкуватися з професіоналами галузі, надає нам непередбачувану перевагу в освоєнні цього швидкозмінного світу.

Компанія SoftServe, відома своїми інноваційними рішеннями та високим рівнем професіоналізму. Пан Роман – співробітник компанії SoftServe, поділився зі студентами власним досвідом роботи в компанії, та розповів про свій шлях в ІТ-індустрії.

Відвідавши офіс компанії, студенти отримали унікальну можливість зануритися в атмосферу розробки програмного забезпечення та дізнатися про новітні технології, які вони впроваджують у своїх проектах.

Загалом, екскурсія до ІТ-компанії SoftsServe стала надзвичайно корисним досвідом для студентів, які не лише побачили, як функціонує реальна ІТ-компанія, але й отримали стимул до саморозвитку та вдосконалення своїх навичок.

Такі візити надають нам можливість збагатити нашу освіту практичними знаннями та відкривають перед нами нові горизонти у світі інформаційних технологій.