Співпраця з Головним управлінням статистики у м. Києві

15 березня 2024 р., з метою підвищення статистичної грамотності серед молоді та в рамках співпраці Національної академії статистики, обліку та аудиту і Головного управління статистики у м. Києві, для студенів 2 курсу спеціальності “Маркетинг” Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА, к.е.н., доцентом, завідувачем кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Горобець О.О. за матеріалами Головного управління статистики у м.Києві, було проведено лекцію на тему «Внутрішня торгівля м. Києва товарами. Роздрібна та оптова».

Інтерактивність лекції допомогла студентам ФКБА краще зрозуміти складні економічні процеси. З матеріалів Головного управління статистики у м. Києві студенти ознайомилися із динамікою товарообороту роздрібної торгівлі, основними показниками державного статистичного спостереження, зокрема обсягом  роздрібного продажу продовольчих товарів,  Індексом обсягу обороту роздрібної торгівлі, Індексом фізичного обсягу роздрібного товарообороту та ін.

Дякуємо з Головному управлінню статистики у м. Києві за корисні та цікаві матеріали!