Чергова перемога НАСОА в Міжнародній олімпіаді!

Вітаємо студентку обліково-статистичного факультету з перемогою в ІІ турі Міжнародної студентської олімпіади з дисципліни «Аудит» Подран Анну, яка достойно представила Національну академію статистики, обліку та аудиту.

В олімпіаді, яка проходила на базі Карагандинського державного університету ім. Є.А. Букетова (Казахстан), взяли участь 79 студентів з 52 закладів вищої освіти (у тому числі ЗВО України). За результатами проведення олімпіади, Диплом ІІI ступеня отримала Подран Анна, науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Теловата Марія Теодозіївна.

Щирі вам вітання та найкращі побажання за одержаний високий результат! Бажаємо творчої наснаги та подальшого розширення горизонтів наукової та професійної діяльності!