VII Спартакіада на першість НАСОА з баскетболу

23 березня 2015 року напередодні Міжнародного дня солідарності молоді в Національній академії статистики, обліку та аудиту проводилася фінальна частина турніру з баскетболу, де зійшлися два запеклих суперника: команди фінансового та економіко-статистичного факультетів. Подія відбувалась у спортивному залі Академії.

Суддями змагань були:

• ст. викладач кафедри фізичного виховання Гуляєв А.М.
  • ст. викладач кафедри фізичного виховання Линник А.М.
  • методист кафедри фізичного виховання Синяков А.В.

Гра відбувалася в чотири періоди по 10 хвилин. І вже за декілька секунд від початку гри команда фінансового факультету вийшла вперед з рахунком 3:0. Перший період скінчився на користь фінансистів з рахунком 15:13. У другому періоді команда економіко-статистичного факультету наздогнала і навіть випередила суперника з рахунком 29:30. Третій період продемонстрував справжній шквал емоцій, адже обидві команди були морально напружені та фізично виснажені, що вплинуло на результативність та кількість фолів. У перервах кожен з капітанів вимагав від своїх гравців максимальної віддачі на майданчику, адже визначався переможець у турнірі. Четвертий період виявився досить інтригуючим, адже команди не давали одна одній максимально вирватися вперед і здобути перемогу. І все ж на останніх секундах перемогу з рахунком 46:45 виборола команда економіко-статистичного факультету у складі :

• Ярослав Каплюк.

Отже, за результатами останніх двох турнірів переможцем стала команда економіко-статистичного факультету, тобто ми вправі називати їх новими фаворитами, які прийшли на заміну команді факультету банківської справи. Ми вітаємо команду переможців із ще одним здобутим титулом. Командам факультету обліку та аудиту та фінансового факультету бажаємо успіхів у наступному, заключному турнірі з футболу, який відбудеться у другій половині травня.