VIІ студентська наукова конференція «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування»

VIІ студентська наукова конференція  «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування»

20 березня 2019 року кафедра іноземних мов Національної академії статистики обліку та аудиту провела студентську наукову конференцію «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування». У конференції взяли участь студенти I-V курсів фінансово-економічного, обліково-статистичного факультетів НАСОА та коледжу бізнесу та аналітики.

Учасники конференції підготували змістовні доповіді-презентації англійською мовою стосовно інноваційних процесів у менеджменті, сучасного стану банківської і фінансової системи в Україні та світі, стрімкого розвитку ІТ і ринку послуг та ін.:

• Морозова Катерина «Innovative Management Techniques»;
  • Бутузов Дмитро «The Japanese Economic Miracle after the World War II»;
  • Матвєєва Марія «The Internet in our Life»;
  • Гунько Дмитро «The World of Money»;
  • Лисенко Олександра «Cash Flow»;
  • Константінов Ілля «The Process of Management»;
  • Павелко Вероніка «Business Etique Handshake»;
  • Самойленко Аліна «A Plea for Change»;
  • Сокарєва Олена «The Economy of Ukraine and United States»;
  • Бондаренко Артем, Несмашний Кирило «Marketing»;
  • Супрун Микита «The Gross Domestic Product»;
  • Білойван Вікторія, Луговська Альона «Kinds of Management».

Модератором заходу виступила ст. викладач І.В. Стогній. Завідувач кафедри іноземних мов, канд. філол. н., доцент М.М. Горюнова відзначила особливе значення іноземних мов у професійному спілкуванні, подякувала студентам за участь у конференції та вручила сертифікати.

З вітальним словом виступила декан фінансово-економічного факультету, канд. економ. наук, доцент В.В. Пархоменко, яка наголосила на важливості науково-практичної роботи студентів та вивчення іноземного досвіду, побажала успіхів у навчанні та подальшій професійній діяльності.

Студентів також привітали викладачі кафедри іноземних мов.