V Науковий симпозіум «Міжнародне синергетичне співробітництво»

V Науковий симпозіум «Міжнародне синергетичне співробітництво»

Ректор Національної академії статистики, обліку та аудиту О.Г. Осауленко прийняв участь у V Науковому симпозіумі «Міжнародне синергетичне співробітництво», що проходив 24 жовтня 2017 року в Колонному залі Сейму Республіки Польща в м. Варшава.

Організаторами Симпозіуму виступили Польсько-українська парламентська група Сейму Республіки Польща, співорганізаторами – Інститут розвитку міжнародного співробітництва (м. Познань, Польща) та Науковий журнал «Європейське співробітництво» (м. Варшава, Польща).

Ключовими темами обговорення були:

  • енергетична безпека та регіональний розвиток;
  • роль взаємного визнання академічних документів про освіту та еквівалентності наукових ступенів в контексті посилення науково-дослідного та економічного потенціалу.

В рамках Симпозіуму О.Г. Осауленко виступив з доповіддю «Польсько-українське транскордонне співробітництво у дзеркалі статистики».

На фото ректор НАСОА Олександр Григорович Осауленко в залі засідань Сейму разом із Головою польсько-української парламентської групи – депутатом Сейму Республіки Польща Беатою Мазурек та директором Інституту економіки промисловості НАН України, академіком НАН України Олександром Івановичем Амошою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *