ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика»

16-18 квітня 2019 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика». В олімпіаді прийняли участь 46 студентів з 22 закладів вищої освіти України. До складу Журі Олімпіади увійшли провідні науково-педагогічні працівники Академії та інших вищих навчальних закладів України: Герасименко С.С., завідувач кафедри статистики Академії, д.е.н., професор; Ковтун Н.В., професор кафедри статистики і демографії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, д.е.н., професор;Червона С.П., доцент кафедри статистики Академії, к.е.н., доцент; Мазуренко О.К., доцент кафедри статистики ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», к.е.н., доцент; Шишкін В.С., провідний науковий співробітник сектору дослідження рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи, к.е.н., с.н.с.; Сєрова І.А., доцент кафедри статистики та економічного прогнозування Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, к.е.н., доцент; Назарова О.Ю., доцент кафедри статистики та обліку Харківського національного університету ім.. В.Каразіна, к.е.н., доцент.

Переможцями Олімпіади стали наступні учасники:

1. місце – Медведкова Анастасія Русланівна (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана);
  2. місце – Ткаченко Тетяна Андріївна (Національна академія статистики, обліку та аудиту),
    Гуртовий Юрій Валентинович (Дніпровський національний університет ім.О.Гончара);
    Ширяєв Денис Олександрович (Сумський державний університет)
  3. місце – Шевчук Павло Вікторович (Донецький національний університет імені Василя Стуса).

Загальна таблиця результатів Олімпіади.
Вітаємо переможців!