І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

4 березня 2024 року кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики, обліку та аудиту було організовано та проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».

З привітальним словом та побажаннями успіху і перемоги до учасників звернулася д. е. н., професор, Заслужений економіст України, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Таїсія Григорівна Бондарук.

У заході взяли участь 20 здобувачів вищої освіти ІІІ та ІV курсів освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування».

Учасники повинні були вирішити конкурсне завдання, яке включало 2 блоки, а саме: тестовий блок (40 тестових завдань) та розрахунковий блок (задача). Максимальна кількість балів, яку могли отримати здобувачі вищої освіти – 100 балів.

Роботи учасників олімпіади перевірило кваліфіковане журі у складі Бондарук Т.Г., завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н., професора; Богріновцевої Л. М., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н. доцента; Федини В.В., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., доцента.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» перемогу в олімпіаді здобули:

  • І місце – Тимощук Лілія (група 20.04/2);
  • ІІ місце – Фесан Ольга (група 20.04/2);
  • ІІІ місце – Краснова Тетяна (група 21.04); Яцентюк Лариса (група 21.04).

Слід відзначити високу якість робіт учасників і значний науковий потенціал здобувачів вищої освіти ІІІ та ІV курсів – майбутніх фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування.

Вітаємо учасників та переможців олімпіади і бажаємо подальших творчих та наукових здобутків!