Відкрита лекція на тему «Моделі прийняття управлінських рішень та особливості їх застосування в умовах війни»

14 вересня 2023 року  доцентом кафедри менеджменту, маркетингу та публічного управління, кандидатом економічних наук Наталією ГРИНЧАК проведено відкриту лекцію на тему “Моделі прийняття управлінських рішень та особливості їх застосування в умовах війни” для студентів 3 курсу освітнього рівня “бакалавр” ОПП “Публічне управління та адміністрування” та “Менеджмент  зовнішньоекономічної діяльності”.

Для висвітлення тематики лекційного заняття використовувалися передові технології анімаційної презентації, елементи лекції-дискусії з авдиторією. Під час заняття лектором, для кращого розуміння теоретичного матеріалу, на конкретних прикладах було продемонстровано особливості застосування різних моделей прийняття управлінських рішень в мирний час та в умовах війни. Особливої уваги заслуговує налагоджений зворотній зв’язок між викладачем та студентами, вміле залучення студентів до обговорення досліджуваної проблематики.