19 вересня 2023 року доцентом кафедри менеджменту, маркетингу та публічного управління, кандидатом наук з державного управління, доцентом Сафроновою Ольгою Миколаївною проведено Науково-методичний семінар на тему «Основи загальної адміністративної процедури відповідно до Закону “Про адміністративну процедуру”» для студентів 2-4 курсів ОС «бакалавр» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Ольга Миколаївна ознайомила присутніх з основними положеннями Закону, повноваженнями адміністративного органу, правами та обов’язками особи в адміністративній процедурі, вимогами до адміністративних актів. Обговорили загальний порядок та терміни опрацювання справ, ухвалення рішення та повідомлення про нього громадян.

Також доповідачка, познайомила студентів з новим Онлайн-курсом «Загальна адміністративна процедура» на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло!», скориставшись яким, студенти зможуть розвинути свої Soft-skills. Цей курс покликаний допомогти державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, суддям адміністративних судів, фахівцям із приватного сектору здобути необхідні знання та підготуватись до майбутніх змін.