Засідання студентського наукового товариства «Фінансист»: Обговорюємо проблеми розвитку банківської системи

2 червня 2022 р. відбулось засідання наукової студентської групи з проблем розвитку банківської системи студентського наукового товариства «Фінансист». Засідання у дистанційному форматі провела к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики, обліку та аудиту І.О. Артем’єва, яка є керівником даної проблемної групи. На засіданні були представлені наступні доповіді студентів 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»:

• «Валюти світу» (доповідач Павлянчин Даниїл);
  • «Валютний ринок в Україні» (доповідач Миринець Катерина);
  • «Біткоїни – цифрові гроші майбутнього» (доповідач Ткаченко Яна);
  • «Причини поширення фінансової кризи» (доповідач Тупіка Аліна).

Доповідачі продемонстрували високий рівень підготовки, зацікавленість у дослідженні актуальних проблем грошово-кредитної сфери.

Наприкінці засідання керівник проблемної групи І. Артем’єва виразила сподівання, що досвід, який студенти отримали під час підготовки доповіді, виступу і обговорення: навички збору та  аналізу науково-статистичної інформації,  практика ведення дискусій, робота з відповідним комп’ютерним забезпеченням, – буде, безумовно, корисним для підготовки до майбутніх наукових конференцій, написання курсових робіт і кваліфікаційних робіт бакалавра.