Засідання гуртка «Фінансист», присвячене підведенню підсумків та затвердженню звіту роботи гуртка за 2023-2024 н.р.

17 червня 2024 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Фінансист», яке було присвячене підведенню підсумків та затвердженню звіту роботи гуртка за 2023-2024 н.р., а також окресленню подальших перспектив його розвитку. На засіданні була присутня більшість членів гуртка та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

В доброзичливій атмосфері було підведено підсумки роботи за 2023-2024 н.р., який виявився дуже плідним для усіх членів наукового гуртка, зокрема:

• участь у науково-комунікативних заходах, організатором або співорганізатором яких виступила кафедра фінансів, банківської справи та страхування (дві міжнародні конференції : «Стратегія розвитку України: фінансово-економічний та гуманітарний аспекти» 20.10.2023р., м. Київ, «Актуальні проблеми розвитку фінансово-економічної системи: пріоритети та перспективи» 19.10.2023 р., м. Львів та одна всеукраїнська ‒ «Сучасні виклики та тенденції розвитку фінансової системи», 23.04.2024р., м. Івано-Франківськ; чотири наукові семінари кафедри, низка методичних семінарів та гостьових лекцій від практиків у сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку);
  • участь у міжнародних та всеукраїнських конференція з публікацією тез доповідей та широкою географією (Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Харків, Умань тощо)
  • участь та отримання призових місць в І етапі Всеукраїнських студентських олімпіад з таких дисциплін, як «Фінанси», «Страхова справа» та ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування»;
  • постійне поглиблення теоретичних знань та розширення практичних навичок у фінансовій сфері, за рахунок участі у неформальній складовій навчання, про що засвідчують численні сертифікати членів гуртка;
  • участь у Літній школі «Фінансової та цифрової грамотності», яка була організована факультетом фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету тощо.

Під час засідання також було окреслено подальші перспективи розвитку гуртка в частині залучення нових здобувачів до співпраці, розширення участі членів гуртка в наукових заходах внутрішньоакадемівського,  національного та міжнародного рівнів, використання набутих навичок на практиці та інше.

Дякуємо усім учасникам за плідну працю! Пишаємося нашими здобувачами та бажаємо подальших успіхів!