Захист кваліфікаційних робіт бакалавра ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчання

З 17 по 20 червня 2024 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики, обліку та аудиту відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалавра здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчання.

Екзаменаційна комісія працювала під головуванням д.е.н., професора, професора кафедри фінансових ринків та технологій Державного податкового університету, Заслуженого діяча науки і техніки України Світлани Онишко. Члени комісії: Світлана Шульга – д.е.н., професор, проректор з науково-педагогічної та фінансово-економічної роботи НАСОА; Вікторія Пархоменко – к.е.н., доцент, в.о. проректора з науково-педагогічної та виховної роботи НАСОА; Таїсія Бондарук – д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА, Заслужений економіст України; Ірина Заїчко – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА, гарант ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня; Людмила Богріновцева – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА.

Захист робіт відбувся у невимушеній та дружній атмосфері. Під час захисту здобувачі продемонстрували результати власних досліджень. Тематика кваліфікаційних робіт бакалавра, представлених на захист, відзначалася актуальністю, відображала практичні аспекти та сучасні проблеми розвитку у сфері фінансів, банківської справи та страхування. Під час відповідей на питання бакалаври запропонували досить багато цікавих рішень та розкрили ряд важливих питань сьогодення. Високий рівень виконання, вміння здійснювати наукові дослідження та вирішувати практичні завдання свідчить про набуття здобувачами відповідних компетентностей освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування».

Шановні випускники першого (бакалаврського) рівня ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», ми щиро вітаємо вас із успішним захистом. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та чекаємо вас на другому (магістерському) рівні вищої освіти на освітній програмі «Фінанси, банківська справа та страхування» в стінах рідної Національної академії статистики, обліку та аудиту!