«Вплив цифрових технологій на розвиток фінансового ринку України»

23 листопада 2023 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся науковий семінар на тему: «Вплив цифрових технологій на розвиток фінансового ринку України», модератором якого виступила к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Людмила Богріновцева.

У науковому семінарі прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», в тому числі учасники студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Фінансист».

Презентувавши доповідь Людмила Богріновцева акцентувала увагу учасників заходу на основних напрямках та складових цифровізації фінансового ринку України, зокрема необанкінгу, блокчейні, фінансових екосистемах, криптовалюті, штучному інтелекті. Також проаналізувала сучасний стан діяльності фінтех-компаній на фінансовому ринку України та охарактеризувала зміни, що сталися на фінансовому ринку України з початком введення карантинних обмежень і запровадження воєнного стану.

Науковий семінар відбувся у жвавій атмосфері, а його учасники отримали можливість обговорити та висловити своє бачення щодо перспектив та ризиків впливу цифрових технологій на розвиток фінансового ринку України.