Участь у літній школі «Фінансової та цифрової грамотності»

20-22 червня 2023 року д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА, Заслужений економіст України Таїсія Бондарук, к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА Людмила Богріновцева, к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА Ірина Заїчко та здобувачі 2 курсу ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», в межах проходження навчальної практики, долучилися до участі у літній школі «Фінансової та цифрової грамотності», яка була організована факультетом фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету.

Навчання проводилося online на платформі Zoom.

Учасники провели три дні насичені цікавими та крутими лекціями і тренінгами від провідних експертів та практиків у сфері фінансів та цифрових технологій!

Спікерами літньої школи виступили:

• 20 червня 2023 року: В’ячеслав Черняховський, Генеральний директор Асоціації Страховий бізнес, тема «Виклики війни для страхового ринку»;
    Сергій Москвін, Президент UCMA, кандидат економічних наук, тема «Ринки капіталу до і після війни»;
  • 21 червня 2023 року: Михайло Пацан, інвестор, підприємець, експерт з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансовий радник, засновник WEB 3-університету професійного майбутнього «Learn to Earn Global», засновник блокчейн-платформи «Amsets», тема «Інвестиції в криптовалюту»; Ігор Порох, керуючий партнер проп-трейдінгової компанії ITG, незалежний аналітик та трейдер на фінансових ринках з 2014 року, на ринку криптовалют із 2017 року, головний аналітик біржі EXMO, тема: «Криптовалюти та критичне мислення: розуміння, ризики та відповідальне використання»;
  • 22 червня 2023 року: Ольга Терещук, керуюча відділення АТ Ощадбанк м.Ірпінь, тема: «Кредитування та бізнес-аналіз юридичних осіб».

За результатами навчання всі учасники отримали сертифікати про завершення навчання в літній школі «Фінансової та цифрової грамотності» (30 год., 1 кредит ЄКТС).

Щиро дякуємо організаторам за можливість долучитися до цікавого та пізнавального заходу!