Питання фінансів домогосподарств як особливої сфери фінансової системи країни

24 квітня 2024 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Фінансист».

Цього разу на засіданні гуртка було обговорено питання фінансів домогосподарств як особливої сфери фінансової системи країни. З привітальним словом до учасників засідання звернулася завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України Таїсія Григорівна Бондарук, яка окреслила значимість даної теми в сучасних реаліях України та мотивувала здобувачів реалізувати свій науковий потенціал, беручи участь в студентській науковій діяльності.

Своїми думками та напрацюваннями щодо ролі фінансів домогосподарств як джерела інвестицій в економіку країни, практики управління особистими фінансами, а також використання сучасних мобільних застосунків задля планування особистого та сімейного бюджету поділилися Краснова Тетяна (здобувачка 3 курсу), Касьян Ангеліна (здобувачка 4 курсу) та Павленко Ілля (здобувач 2 курсу).

До активного обговорення долучилися не лише члени наукового гуртка, але й інші здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Засідання пройшло в невимушеній та доброзичливій атмосфері, де кожен з учасників міг висловити свою думку. Дякуємо усім учасникам за цікаве та пізнавальне спілкування!