15 листопада 2022 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся науковий семінар на тему: «Особливості діяльності страхових компаній у сфері недержавного пенсійного забезпечення», модератором якого виступила к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Людмила Миколаївна Богріновцева.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися  д. е. н., професор, Заслужений економіст України, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Таїсія Григорівна Бондарук та к.е.н., доцент, гарант ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» Ірина Володимирівна Заїчко.

У заході взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування».

Презентувавши доповідь, Людмила Богріновцева акцентувала увагу учасників зустрічі на варіантах співпраці страхових компаній і НПФ, а також проблемах та перспективах діяльності страхових компаній у сфері НПЗ.

Активну участь у семінарі взяли також здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Вікторія Котковська з доповіддю «Особливості здійснення пенсійної реформи в Україні: плюси та мінуси. Світовий досвід пенсійного страхування та можливості його використання в Україні» та Лілія Безпалько з доповіддю «Оцінка діяльності страхових компаній у сфері недержавного пенсійного забезпечення».

Учасники наукового семінару отримали можливість обговорити та висловити своє бачення щодо запровадження системи недержавного пенсійного забезпечення в Україні, місця і ролі страхових компаній у сфері недержавного пенсійного забезпечення.