Обговорюємо актуальні проблеми розвитку банківської системи України

10 березня 2021 р. у дистанційному форматі відбулось засідання наукової студентської групи з проблем розвитку банківської системи, у ході якого було заслухано доповіді учасників групи – студентів 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»:

• «Банківська діяльність» (доповідач Пікало Станіслав)
  • «Кредитні спілки» (доповідач Баланюк Максим);
  • «Банківська система України» (доповідач Баланюк Сергій);
  • «Фінансова стабільність НБУ 2020 року» (доповідач Польова Ольга).

Обговорення проблемної тематики супроводжувалося з боку присутніх жвавими коментарями та дискусіями.

Підводячи підсумки засідання, керівник проблемної групи к.е.н., доцент І.О. Артем’єва відзначила високий рівень доповідей і презентацій, доброзичливу атмосферу та велику зацікавленість учасників групи у проблематиці виступів. Вона також звернула увагу на корисність подібних заходів, завдяки яким студенти можуть відчути себе вченими-початківцями. Керівником групи було підкреслено, що під час таких заходів студенти не тільки діляться результатами своїх досліджень, але й вчаться робити це за допомогою сучасних засобів та способів побудови публічних виступів та впливу на аудиторію. Це є надзвичайно ефективною підготовкою до майбутньої професійної діяльності.