Літня школі «Фінансової та цифрової грамотності»

12-14 червня 2024 року д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА, Заслужений економіст України Таїсія Бондарук, к.ф.-м.н., професор, завідувач відділення заочного та дистанційного навчання НАСОА Леонтій Дериглазов, к.е.н., доценти, доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА Людмила Богріновцева, Ірина Заїчко, Юлія Ковернінська, Дмитро Тищенко, Віта Федина та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» 2 курсу денної та заочної форми навчання (в межах проходження навчальної практики), прийняли участь у Літній школі «Фінансової та цифрової грамотності», яка була організована факультетом фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету.

Навчання проводилося online на платформі Zoom. Учасники провели три дні насичені цікавими та  крутими лекціями і тренінгами від провідних експертів та практиків у сфері фінансів та цифрових технологій!

Спікерами літньої школи виступили:

12 червня 2024 року:

• Ігор Порох, незалежний аналітик криптографічного ринку з майстер-класом «Особливості та секрети трейдингу віртуальними активами»;
  • Михайло Пацан, інвестор, підприємець, експерт з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансовий радник, засновник WEB 3-університету професійного майбутнього «Learn to Earn Global», засновник блокчейн-платформи «Amsets», з тренінгом «Децентралізовані фінанси. Як скласти інвестиційний портфель із децентралізованих фінансових інструментів».

13 червня 2024 року:

• Андрій Дубас, Президент Асоціації українських банків, з лекцією на тему «Вплив воєнних дій на банківську систему України: аналіз та прогнози»;
  • Євгеній Бридун, Засновник та Голова правління страхової компанії «ПРЕСТИЖ», з лекцією на тему «Автоматизація страхової діяльності».

14 червня 2024 року:

• Василь Фурман, член Ради Національного банку України, доктор економічних наук, з лекцією на тему «Як побудувати успішну кар’єру. Практичні поради».

За результатами навчання всі учасники отримали сертифікати про завершення навчання в Літній школі «Фінансової та цифрової грамотності» (30 год., 1 кредит ЄКТС).

Щиро дякуємо організаторам за можливість долучитися до цікавого та пізнавального заходу!