«Фінансист»: засідання від 24.11.22

24 листопада 2022 р. відбулось засідання наукової студентської групи з проблем розвитку банківської системи студентського наукового товариства «Фінансист», присвячене проблемам функціонування банківської і фінансової системи України під час війни. Засідання було проведене під керівництвом к.е.н., доцента, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики, обліку та аудиту І.О. Артем’євої та за участі здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». На засіданні були представлені доповіді:

• «Фінансова система під час війни» (доповідач Яворська Руслана);
  • «Державний борг України» (доповідач Ткаченко Яна);
  • «Вплив іноземного капіталу на стабільність банківської системи України» (доповідач Безпалько Лілія).

Окреслена доповідачами проблематика була жваво обговорена учасниками проблемної групи. Учасники зустрічі дійшли згоди, що хоча війна суттєво впливає на роботу та функціонування банківської системи, але банківська та фінансова система України довели свою стійкість і виконують, наразі, всі свої функції.

Підсумовуючи результати засідання, керівник проблемної групи І.О. Артем’єва відзначила високий рівень підготовки доповідей та презентацій, якими вони супроводжувалися, і висловила сподівання, що отриманий учасниками засідання досвід принесе їм відчутну користь у подальшому навчанні та практичній діяльності.