«Діяльність інститутів спільного інвестування на фінансовому ринку»

16 листопада 2023 року кафедрою фінансів, банківської справи та страхування була організована та проведена гостьова лекція для здобувачів вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему «Діяльність інститутів спільного інвестування на фінансовому ринку».

Запрошеним гостьовим лектором виступила д.е.н., професор, професор кафедри фінансових ринків та технологій Державного податкового університету, академік Академії економічних наук України, відмінник освіти України, сертифікований фахівець з управління активами Юлія КОВАЛЕНКО.

Лекцію було проведено в межах вивчення освітніх компонент «Фінансовий ринок», «Операції з цінними паперами». На зустрічі обговорювалися питання функціонування інститутів спільного інвестування в Україні та особливості їх діяльності на фінансовому ринку. Лектор навела аналітику діяльності ІСІ та КУА, а також проаналізувала операційний механізм фондової біржі АТ «Українська біржа» для формування інвестиційного портфеля.

Висловлюємо щиру вдячність Юлії Коваленко за глибоку, змістовну та інформативну лекцію, дружню атмосферу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!