«Академічна доброчесність: зарубіжний досвід та вітчизняна практика»

30 квітня 2024 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування було проведено методичний семінар на тему: «Академічна доброчесність: зарубіжний досвід та вітчизняна практика». Модератором заходу виступила к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Федина Віта Віталіївна.

Активну участь в обговоренні питань семінару взяли завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України Таїсія Григорівна Бондарук, кандидат економічних наук, доцент Людмила Миколаївна Богріновцева, доцент кафедри, кандидат економічних наук, доцент Ірина Володимирівна Заїчко, доцент кафедри, кандидат економічних наук, доцент Юлія Вікторівна Ковернінська.

В рамках методичного семінару увагу було приділено питанню необхідності забезпечення академічної доброчесності в освітньому процесі та дослідженнях. Доповідач зауважила, що в українських ЗВО культура наукової доброчесності ще тільки формується, тому при оцінюванні їхніх напрацювань і здобутків у цій сфері доцільно орієнтуватися на кращі європейські практики. У цьому контексті присутніх було ознайомлено із досвідом Великої Британії, яка є одним із світових лідерів у галузі вищої освіти

Методичний семінар відбувся у доброзичливій, жвавій атмосфері.