22 лютого 2023 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».

Організатором та відповідальною за проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади була кафедра фінансів, банківської справи та страхування.

У заході взяли участь 19 здобувачів вищої освіти ІІІ та ІV курсів освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування».

З привітальним словом та побажаннями успіху і перемоги до учасників звернулася д. е. н., професор, Заслужений економіст України, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Таїсія Григорівна Бондарук.

Учасники повинні були вирішити конкурсне завдання, яке включало 2 блоки, а саме: тестовий блок (35 тестових завдань) та розрахунковий блок (2 задачі). Максимальна кількість балів, яку могли отримати здобувачі вищої освіти – 100 балів.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» перемогу в олімпіаді здобули:

• І місце – Ткаченко Яна  (група 19.04);
  • ІІ місце – Савощенко Аліна (група 20.04);
  • ІІІ місце – Ісаєва  Світлана (група 20.04) та Тупіка Аліна (група 19.04).

Вітаємо учасників та переможців олімпіади і бажаємо подальших творчих та наукових здобутків!