Архіви категорії: Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

V Конференція «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю»

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності запрошує взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю», яка відбудеться в Національній академії статистики, обліку та аудиту. Для участі в конференції необхідно до 10 березня 2018 року (включно) надіслати на електронну пошту такі матеріали: заявку на участь у конференції; тези доповіді; відскановану копію підтвердження сплати організаційного внеску. Розмір організаційного внеску складає 150 грн (у т. ч. ПДВ). Організаційний внесок не сплачують доктори наук у разі їх одноосібної участі та іноземні учасники. Усі учасники отримають опубліковані тези доповідей протягом 30 календарних днів після дня проведення конференції на поштову адресу, вказану у заявці. Ви маєте змогу заповнити форму для on-line реєстрації на конференцію. Ви […]

Конференція «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю»

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності запрошує взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю», яка відбудеться 16 березня 2017 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту. Для участі в конференції необхідно до 28 лютого 2017 року (включно) надіслати на електронну пошту такі матеріали: заявку на участь у конференції; тези доповіді (1-4 сторінки); відскановану (сфотографовану) копію квитанції (чеку) про оплату організаційного внеску. Розмір організаційного внеску складає 100 грн (у т. ч. ПДВ). Матеріали конференції будуть надруковані окремим збірником наукових праць. Усі учасники отримають збірники протягом 20 календарних днів після дня проведення конференції на поштову адресу, вказану у заявці. Ви маєте змогу завантажити запрошення на конференцію (на русском, english).

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності проводить I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування». До участі в Олімпіаді запрошуються студенти ІІІ-IV курсів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент». Завдання І етапу Олімпіади включатимуть: теоретичні завдання у формі тестових питань; практичні задачі з навчальних дисциплін: «Менеджмент», «Управління персоналом», «Маркетинг», «Управління інноваціями», «Стратегічне управління», «Операційний менеджмент». Початок Олімпіади о 10:00. Переможцям та учасникам – заохочувальні бонуси від кафедри.

Набір на факультатив «Сучасні інтеграційні процеси в ЄС»

В рамках міжнародного співробітництва Академії, оголошується набір на факультативні заняття з курсу «Сучасні інтеграційні процеси в ЄС». Заняття будуть проводитися англійською мовою, починаючи з 1 листопада 2015 року, щовівторка та щочетверга о 13-00 в ауд. 23. Керівник проекту Попередній запис проводиться з 19 жовтня 2015 року в ауд. 404. Запрошуються всі бажаючі!

Конференція «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю»

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності запрошує взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю», яка відбудеться 11 листопада 2015 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту. Для участі в конференції необхідно до 20 жовтня 2015 року (включно) надіслати на електронну пошту такі матеріали: заявку на участь у конференції; тези доповіді (1-4 сторінки); відскановану (сфотографовану) копію квитанції (чеку) про оплату організаційного внеску. Розмір організаційного внеску складає 70 грн (у т. ч. ПДВ). Матеріали конференції будуть надруковані окремим збірником наукових праць. Усі учасники отримають збірники протягом 20 календарних днів після дня проведення конференції на поштову адресу, вказану у заявці. Ви маєте змогу завантажити інформаційний лист конференції.