Тривалість:
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності проводить I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

До участі в Олімпіаді запрошуються студенти ІІІ-IV курсів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент».

Завдання І етапу Олімпіади включатимуть:

• теоретичні завдання у формі тестових питань;
  • практичні задачі з навчальних дисциплін: «Менеджмент», «Управління персоналом», «Маркетинг», «Управління інноваціями», «Стратегічне управління», «Операційний менеджмент».

Початок Олімпіади о 10:00. Переможцям та учасникам – заохочувальні бонуси від кафедри.