Архіви категорії: Кафедра інформаційних технологій

Лекція на тему: «Безпека користувачів інформаційних систем у кіберпросторі»

Лектор: Сергій Гнатюк, Національний авіаційний університет, кафедра безпеки інформаційних технологій. Науковий ступінь: кандидат технічних наук Вчене звання: доцент Слухачі отримають інформацію щодо найбільш актуальних загроз у кіберпросторі, еволюції кіберпорушників (кіберзлочинців, кібертерористів) у контексті розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Крім того, буде розглянуто базові поняття, класифікації та моделі інформаційної безпеки відповідно до чинних міжнародних стандартів та нормативно-правових актів. Також розглядатиметься концепт «кібербезпека» у співвідношенні з іншими доменами безпеки (інформаційною безпекою, комп’ютерною безпекою тощо). Лектор ознайомить зі статистикою інцидентів у кіберпросторі, з реальними прикладами успішних кібератак на критичну інфраструктуру України, а також з практичними рекомендаціями, яких необхідно дотримуватись користувачам інформаційних систем для уникнення впливу різноманітних загроз у кіберпросторі. Організатор: кафедра інформаційних систем і технологій.

Олімпіада для учнів старших класів та студентів коледжів з дисципліни «Інформатика»

Економіко-статистичний факультет та кафедра інформаційних систем і технологій запрошують учнів старших класів загальноосвітніх шкіл та студентів коледжів (технікумів) до участі в Олімпіаді з дисципліни «Інформатика» з теми «Офісні технології». Останній срок подачи заявок на участь у Олімпіаді – 25 березня 2016 року. Заявки надсилайте за адресою: f_scm@nasoa.edu.ua Початок Олімпіади о 16:00. На переможців очікують призи! Умови проведення Олімпіади для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл та студентів коледжів (технікумів) з дисципліни «Інформатика».

Олімпіада з дисципліни «Інформатика»

Кафедра інформаційних систем і технологій запрошує усіх студентів ІІ-ІІІ курсів до участі у Олімпіаді з дисципліни «Інформатика». Початок Олімпіади о 9:00. Переможцям – заохочення. За подробицями звертайтесь на кафедру.