Лекція на тему: «Безпека користувачів інформаційних систем у кіберпросторі»

Тривалість:
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107
  • Лектор: Сергій Гнатюк, Національний авіаційний університет, кафедра безпеки інформаційних технологій.
  • Науковий ступінь: кандидат технічних наук
  • Вчене звання: доцент

Слухачі отримають інформацію щодо найбільш актуальних загроз у кіберпросторі, еволюції кіберпорушників (кіберзлочинців, кібертерористів) у контексті розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Крім того, буде розглянуто базові поняття, класифікації та моделі інформаційної безпеки відповідно до чинних міжнародних стандартів та нормативно-правових актів.

Також розглядатиметься концепт «кібербезпека» у співвідношенні з іншими доменами безпеки (інформаційною безпекою, комп’ютерною безпекою тощо). Лектор ознайомить зі статистикою інцидентів у кіберпросторі, з реальними прикладами успішних кібератак на критичну інфраструктуру України, а також з практичними рекомендаціями, яких необхідно дотримуватись користувачам інформаційних систем для уникнення впливу різноманітних загроз у кіберпросторі.

Організатор: кафедра інформаційних систем і технологій.