Захист дисертації Єріної Іванни Володимирівни

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 12:00 годині відбудеться захист дисертації Єріної Іванни Володимирівни на тему: «Статистичний аналіз тенденцій розвитку зовнішньої торгівлі України». Спеціальність 08.00.10 – статистика.

Науковий керівник

Доктор економічних наук, старший науковий співробітник Пугачова Марина Володимирівна, ТОВ «Компанія з управління активами «Прімоколект-Капітал», заступник генерального директора з економічних питань.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Ковтун Наталія Василівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, завідувач кафедри статистики та демографії;
  • Кандидат економічних наук, доцент Мазуренко Ольга Костянтинівна, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», доцент кафедри статистики.

Коментарі (1)

1. Людмила

Дисертація Єріної І. В., подана до захисту і опублікована на сайті академії, виконана на високому науковому рівні. Водночас, варто зазначити про такі недоліки, які, однак, не впливають на загальний зміст автореферату:
    1) стор. 1-2 і далі по автореферату: оформлення (завеликі пробіли між словами, оформлення рисунків);
    2) перелік науковців, які займалися цією проблематикою, надто великий, можна було б його скоротити