Захист дисертації Федчишиної Наталії Михайлівни

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 16 годині відбудеться захист дисертації Федчишиної Наталії Михайлівни на тему: «Облік і бюджетування в управлінні діяльністю підприємства» Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник

Доктор економічних наук, професор Малюга Наталія Михайлівна, Національна академія статистики, обліку та аудиту, завідувач кафедри теорії бухгалтерського обліку.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Остап’юк Наталія Анатоліївна, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», професор кафедри обліку та оподаткування.
  • Кандидат економічних наук, професор Куцик Петро Олексійович, Львівський торговельно-економічний університет, ректор університету.